• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

KINA AKIŞI

➤ DAVETLİLERİNİZİN GELME SAATİNE YAKIN BİR KINA KIZIMIZ GİRİŞ KISMINA GEÇER VE ELİNDEKİ LOKUM TEPSİSİYLE LOKUM İKRAM EDEREK MİSAFİRLERİNİZİ KARŞILAMAYA BAŞLAR.BU SIRADA DJ IMIZ MUZIGI BAŞLATIR..

➤DAVETLİLERİNİZ TAMAMLANDIKTAN SONRA KINA ÇIKIŞINA GEÇİLİR..

➤KINA ÇIKIŞIMIZ; GELİN ODASINDA GELİN VE KINA KIZLARIMIZ HAZIR DURUMDA BEKLERLER..ÇIKIŞ MÜZİĞİ BAŞLADIĞI ANDA GELİN HANIMI ORTALARINA ALIRLAR VE GELİN HANIM BOYNUNDA DAVULA VURA VURA SAHNEYE DOĞRU İLERLENİR..MÜZİK BİTİMİNDE GELİN HANIM TAHTA OTURTULUR..
   
 ORYANTEL İSTENMİŞSE GÖSTERİSİNİ,DANSINI YAPAR.BİTİMİNDE MİSAFİRLER KIZLARIMIZ TARAFINDAN OYNAMAYA KALDIRILIR..İSTENMEMİŞSE DE GELİN HANIM OTURTULMADAN MISAFIRLER DE PİSTE KALDIRILIR,HEP BERABER OYNANIR..

 SONRASINDA UYGUN(İSTEDİĞİNİZ)BİR ZAMAN DA KINA YAKIMINA GEÇİLİR..


KINA YAKIMI;GELİN HANIMIN 10 ADET GÖNÜLLÜ ARKADAŞI VE KINAYI YAKMASINI İSTEDİĞİ 1 KİŞİ GELİN ODASINA YÖNLENDİRİLİR.KAFTANLAR,TAÇLAR,EL MUMLARI DAĞITILARAK YÖNLENDİRİLİRLER..YİNE KINA YAKIM MÜZİĞİNİ DUYDUKTA SONRA GELİN YOLU YAPARLAR VE GELİN ÖNDE KINA YAKAN KİŞİ ARKADA KENDİSİ OLACAK ŞEKİLDE PİSTE ÇIKAR.SONRASIN DA TAHTA OTURTULUR VE ARKADAŞLARI MÜZİK EŞLİĞİNDE ETRAFINDA DÖNMEYE BAŞLARLAR..KINA YAKILMADAN EL AÇMIYOR ADETİ YAPILIR VE KAYNANA PISTE DAVET EDİLİR.KAYNANA TARAFINDAN AVUCA KOYULAN ALTIN SONRASINDA GELİNİN KINASI YAKILIR VE VOLKANLAR YAKILIR,KONFETİLER PATLATILIR..


HEMEN ARDINDAN GELİN HANIMIN ANNESİ SAHNEYE DAVET EDİLEREK KISA BİR GELİN AĞLATMA ADETİ GERÇEKLEŞTİRİLİR..VE TEKRAR OYNAMAYA GEÇİLİR...

➤GECENİZİN SONUNA DOĞRU GELDİĞİMİZDE KIZLARIMIZ KINA,ÇEREZ,HEDİYELİK VS.İKRAMLARINIZI TÜM MİSAFİRLERİNİZE TEK TEK DAĞITACAKLARDIR..
➤İSTEĞİNİZE GÖRE EKSTRA HİZMETLERİMİZDEN İSTEDİĞİNİZ VARSA DA FİYATA EKLENEREK SİZE SUNULACAKTIR...
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74985.7728
Euro6.36106.3865